Kurumsal Satışlar

Kurumsal Satışlar Hakkında

Araziekipmanları.com ülkemizde çok sayıda kamu kurumu ile özel kuruluşların malzeme-ekipman ihtiyacına cevap vermektedir.

Tedarikçisi olduğumuz kamu kurumları büyük ölçüde müzeler, üniversiteler ve her yıl devam eden arkeolojik kazı başkanlıkları iken özel kuruluşlar ise maden arama – jeolojik araştırma yapan şirketler ile arkeolojik kazı çalışmalarına sponsor olan şirketlerdir.

Kurumlar ile her yıl sürekli olarak devam eden tedarikçi ilişkimiz kurumsal müşterilerimizin bize olan güvenini ortaya koymaktadır.

Peki Neden Biz?

Arkeoloji, koruma, kültürel miras ve jeolojik çalışmalar deneyimli olduğumuz alanlardır. Deneyimli olduğumuz bu alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak onlara en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal satış konusunda 3 temel prensibimiz bulunuyor. Bu prensipler, en kaliteli ürünü sunmak, en iyi fiyat teklifi vermek ve en kısa sürede ürün teslimi yapmaktır.  

 

Bizimle İletişime Geçin

Her türlü sorunuz, bilgi almak ya da fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.