Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin alışverişleri ve üyelik işlemleri sırasında verdikleri bilgilerin gizliliği ve korunması konusunda benimsediğimiz gizlilik politikası aşağıda verilmiştir.

  • Alışveriş sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Araziekipmanları.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır.
  • Alışverişiniz için gerekli kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler tarafımızdan görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin sitemize girdikleri isim, adres, telefon numarası ya da kredi kartı numarası gibi bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafında görüntülenemez ve bu kişiler ile paylaşılmaz.
  • Araziekipmanlari.com, üyelik ve alışveriş işlemi sürecinde müşteri ve üyelerine ait bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı  kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
  • Müşterilerimize ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler tarafımızdan sadece  standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Araziekipmanları.com sorumlu değildir.
  • Araziekipmanları.com’da yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Araziekipmanları.com ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Araziekipmanları.com’a aittir.